Toruń za pół ceny

torun-za-pol-ceny

Już w tym tygodniu będzie można wybrać się do Torunia, by skorzystać z kolejnej edycji akcji Toruń za pół ceny. Potrwa ona od 7 do 9 października.

Pogoda trochę się popsuła i nie zapowiada się na poprawę, ale nie warto rezygnować z udziału w tym wydarzeniu, dzięki któremu przenocujecie, zjecie i pobawicie się za pół ceny.

Aby w pełni skorzystać z tego wydarzenia, warto się dobrze przygotować. Chodzi o to, żeby zapoznać się z oferowanymi na ten weekend atrakcjami i zniżkami – warto zobaczyć, które obiekty dołączyły do akcji i jakie są warunki skorzystania z nich. W tym celu warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie torun-za-pol-ceny.pl – tam można znaleźć wszystkie informacje.

Wybierając się do Torunia, warto zainstalować sobie oficjalną aplikacje mobilną miast Torunia – dzięki niej znajdziecie ciekawe miejsca w mieście bez problemu. Aplikacja zawiera wiele przydatnych funkcji, które pozwalają jeszcze lepiej poznać i zwiedzać miasto. Jest też funkcja, która umożliwia zlokalizowanie obiektów hotelowych i gastronomicznych. Aplikacje znajdziecie w sklepie google play.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *